Narweb Yeni Web Sitesi Yayında

Narweb yeni web sitesi yayında. Sürekli yenilenen altyapı çalışmalarımız ile birlikte yeni web sitemizi de yayına aldık. Yeni sitemizde daha kolay erişilebilirlik ve kullanım sağlıyoruz.

1st Mar 2020
Hosting paketlerimizde PHP 7 desteği sağlanması

Bugün itibari ile Linux hosting paketlerimizde PHP 7 desteği sağlamaya başladık.PHP dünyası için oldukça yeni olan 7 sürümü çeşitli benchmark sonuçlarına göre, bir önceki stabil sürüm olan 5.6 dan 3 kata kadar daha fazla performans sağlamaktadır.Wordpress, Drupal, Joomla, Magento vb. sistemler kullanıyorsanız, PHP 7 ye ... Devamını Oku »

9th Dec 2015
MSSQL ve MySQL server uzak bağlantı Güvenli IP Ekleme

MSSQL ve MySQL server uzak bağlantı işlemini güvenlik nedeni ile sadece belirli IP adreslerine açmaktayız.Bununla birlikte hazırlamış olduğumuz Müşteri Paneli API bölümü ile kendi IP adresinizi güvenli IP adres, olarak kendiniz ekleyebiliyorsunuz.Narweb Müşteri Paneli'ne giriş yaptıktan sonra API bölümünden Güvenli IP Ekle ... Devamını Oku »

19th May 2015
Sitenizi sizin için ücretsiz taşıyoruz.

Diğer hosting firmalarında barındırdığınız websitenizi kolaylıkla NARWEB kalitesine taşıyabilmeniz için tüm taşıma işlemi tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır.Yapmanız gereken tek şey NARWEB'den istediğiniz hosting hizmetini satın aldıktan sonra bir destek talebi oluşturmanızdır.NARWEB teknik ekibi ... Devamını Oku »

8th Feb 2014
14 gün koşulsuz para iade garantisi.

NARWEB olarak hizmet kalitemizi gönül rahatlığı ile keşfedebilmeniz için 14 gün koşulsuz para iade garantisi vermeye başladık.Herhangi bir nedenden dolayı aldığınız hizmetten memnun kalmamanız durumunda 14 gün içerisinde paranızın tamamı iade edilmektedir.İade kapsamındaki hizmetlere; - Web ... Devamını Oku »

8th Feb 2014
Yeni site ve müşteri paneli tasarımımız.

Uzun zamandır planlarımız arasında olan Narweb websitesi ile müşteri panelinin entegrasyonunu tamamlamış bulunmaktayız.Ayrıca sitemizin tasarımında da siz müşterilerimizden gelen geri dönüşler doğrultusunda çeşitli düzeltme ve geliştirmeler yaptık.Şu an itibari ile artık websitemiz üzerinden ... Devamını Oku »

20th Jan 2014
TRT ile Bilmekistiyorum.com site yayını anlaşması.

TRT'nin yayınladığı Türkiye'nin ilk Internet tabanlı bilgi yarışması olan Bilmekistiyorum.com sitesinin tüm internet altyapısı, sitenin yayını, yazılımı ve tasarımı tarafımızdan sağlanmıştır.Türkiye'de bir ilk olan, televizyon yayını ile internet üzerinden eş zamanlı yarışma imkanı ... Devamını Oku »

1st Jan 2011